bezchmurnie
22°
18°
sobota
63-latka i 65-latek powalczą o mandat radnego po rezygnacji Mirosława Flisowskiego
23 listopada 2020 r. | 12:51
5

Radny Mirosław Flisowski złożył rezygnację z funkcji Radnego Gminy Olsztyn. W związku z powyższym, Komisarz Wyborczy w Częstochowie stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego i rozpisał nowe wybory. Flisowski do rady startował z komitetu Wójta Tomasza Kucharskiego.

Nowe wybory odbędą się w niedzielę 20 grudnia 2020 roku. Dotyczą okręgu wyborczego nr 7: SKRAJNICA, ulice: GWIEZDNA, JAŁOWCOWA, KOSMICZNA, KSIĘŻYCOWA, MORELOWA, PARKOWA, SŁONECZNA, SZCZYTOWA; OLSZTYN, BLOKI KOLEJOWE MIRÓW, ulice: AKACJOWA, FIOŁKOWA, GÓRZYSTA, IRYSOWA, JAŚMINOWA, KONWALIOWA, MORELOWA, NARCYZOWA, PAPROCIOWA, POD WILCZĄ GÓRĄ, POZIOMKOWA, RÓŻANA, STORCZYKOWA, WRZOSOWA.

Do wyborów zgłosiło się dwoje kandydatów: 63-letnia Regina Fijołek i 65-letni Władysław Bekus.

O szczegółach poinformuję w późniejszym czasie.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “63-latka i 65-latek powalczą o mandat radnego po rezygnacji Mirosława Flisowskiego”

 1. robert1956 pisze:

  Wszystko okej, ale to jest nieodpowiedzialność.
  Skoro pan Flisowski wiedział, że może nie być w stanie pełnić roli radnego, po co po pierwsze startował, a po drugie, po co wystawiał gminę na koszty związane z kolejnymi wyborami?

  3
  2
 2. glosrozsadku pisze:

  kazdy z radnych głosujących za podwyzką min. smieci ,tez powinien tak postąpic

 3. I_don't_feel_father_Gil pisze:

  Parafianie – uwaga na opłatki!!!!!
  Zamyka się gałęzie przemysłu, zmusza ludzi do oszczędności, a po terenie parafii Olsztyn mają być roznoszone opłatki wigilijne – dom do domu, bez utrzymania jakiegokolwiek realnego reżimu sanitarnego. Taka sytuacja jest skandaliczna i niebezpieczna, i powinna zostać zgłoszona odpowiednim służbom. Nie wiadomo, czy była z kimkolwiek konsultowana, a wirus może być przenoszony także na paczkach z opłatkami czy pieniędzmi, których nieustannie dotyka sprzedający. Do lekarza nie można się dostać, ale kościołowi wolno więcej.
  Wiadomo, że koronawirus występuje na ternie gminy, a działalność de facto akwizytorska, bez żadnego nadzoru, może go tylko roznieść. Skoro zamyka się zakłady pracy, a ludzi pozostawia na lodzie, nie powinno się wyłączać żadnej z branż, w tym kościoła. A opłatki można kupić gdziekolwiek. Podajcie dalej i bądźcie ostrożni.

 4. Div pisze:

  Niby p.Robert rocznik 56 a jeszcze nie wie jak się życie może nieoczekiwanie pozmieniać….

 5. mieszkanka Olsztyna pisze:

  Odnośnie roznoszenia opłatków na stół wigilijny przez Pana organistę. Niestety organista nie stosuje reżimu sanitarnego i nie nosi maseczki podczas wędrowania od domu do domu. Jest to wysoce nieodpowiedzialne, bo może zarazić nie tylko siebie ale innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *