lekkie zachmurzenie
12°
11°
środa
GOK zaprasza na pokazowe zajęcia TAI CHI
07 października 2019 r. | 11:22
0

Tai chi chuan może być uprawiane przez wszystkich. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, sprawnościowych czy zdrowotnych. Spokojne tempo wykonywanych ruchów pozwala na czerpanie korzyści z ćwiczeń przez ludzi o każdym stopniu kondycji, a cisza, w jakiej prowadzone są zajęcia, zwiększa koncentrację i pozwala odpocząć od codziennego zgiełku. Trening nie obciąża stawów, działając jednocześnie jako forma terapii dla takich dysfunkcji organizmu, takich jak: bóle kręgosłupa, reumatyzm, dyskopatia i wiele innych.

Zajęcia poprowadzi Maciej Kokot – od ponad dwudziestu lat związany ze szkołą Tai Chi Chuan mistrza Tomasza Nowakowskiego. Poznawał także inne systemy chińskiego kung fu. Instruktor Tai Chi Chuan i Qi Gong w Centum Sztuk Taoistycznych „Zlaty Kopec” z siedzibą w Pradze. Praktyk masażu On Zon Su. Główny instruktor i twórca szkoły Tai Chi Chuan Częstochowa.

Spotkanie odbędzie się 21 października 2019 r. o godz. 17.30 w Gminnym Ośrodku Kultury.

Wstęp wolny.

Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr. tel. 343285313.

Liczba miejsc ograniczona!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *