całkowite zachmurzenie
PKS Tarnobrzeg obsłuży komunikację gminną w gminie Olsztyn
26 maja 2021 r. | 13:01

Aż 25. ofert wpłynęło w zapytaniu dotyczącym świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie jurajskiej Gminy Olsztyn. Niestety, gmina Olsztyn nie opublikowała informacji na ich temat. Jest za to informacja, że transportem w gminie Olsztyn od 1 sierpnia 2021 roku do 31 lipca 2029 roku, będzie zajmować się PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o. Łącznie do "obrobienia" będzie 3 360 000 wzkm.

W ramach komunikacji gminnej, która ma być za darmo, powstanie pięć tras.

Wystąpiłem do gminy z wniosek o przesłanie informacji na temat wszystkich ofert złożonych w tym zapytaniu.

4 odpowiedzi na “PKS Tarnobrzeg obsłuży komunikację gminną w gminie Olsztyn”

1. Vladimir pisze:

Gdzie są Ci wszyscy którzy twierdzili, że przetarg jest ustawiony, wygra firma Sz., i w ogóle nikt się nie zgłosi? A tu proszę 25 firm się zgłosiło i wygrywa firma z Tarnobrzegu.

2. Vladimir pisze:

Tak myślałem, żaden z tych znawców nic nie napisze teraz. Panu „redaktorowi” za to proponuję następnym razem sprawdzać „źródła” na podstawie których się coś publikuje. Jak widać, czasem można się na tym mocno przejechać…

3. Tomalski pisze:

Trudno żeby wygrał po tym artykule.

4. Wójt pisze:

Jakoś nie chce mi się wierzyć że PKS Tarnobrzeg się tego podejmie za te 💰 co wygrali. Za tą kasę to ledwo na paliwo i kierowcę a gdzie tam nowe autobusy 😂😂😂.
    Raczej jeden wielki wał i nic z tego nie będzie.