zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
Będzie impreza z okazji odzyskania przez Olsztyn praw miejskich
09 sierpnia 2022 r. | 11:34
4

W sobotę 27 sierpnia na olsztyńskim rynku odbędą się uroczystości związane z odzyskaniem przez Olsztyn praw miejskich.

W programie liczne występy artystyczne. Początek o godz. 19:00.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Będzie impreza z okazji odzyskania przez Olsztyn praw miejskich”

 1. PGock pisze:

  Wyrzucone pieniadze podatników. Festiwal propagandy Kucharskiego trwa nadal. Ludzie tańczą jak Kucharski im zagra. Mieszkańcy opamitajcie się, i powiedzcie Kucharskiemu dosc za rok podczas wyborów.

 2. ARDIAN_Z pisze:

  Czyli widzę koncercik dla samych swoich.
  Ile będą kosztowały te szarpidruty? Krążą pogłoski o horrendalnie wysokiej sumie.
  Dlaczego w dobie kryzysu, kiedy każdy liczy złotówkę, organizuje się takie masowe spędy? Rozumiem, że wójt chce dać Pospieszalskim zarobić, no ale dlaczego naszym kosztem?

 3. ARDIAN_Z pisze:

  PS: Założę się, że za projekt plakatu też nieźle “pierdnęło” kaski z Kasy Gminy, bo nie wygląda na dzieło zwykłego grafika. Ciekawe kto zrobił i ile to kosztowało 🙂 Bo podejrzewam, czyje to dzieło. Kucharski jak widzę dba o znajomych, by mieli na cukier i węgiel

 4. EM pisze:

  Dla elit gminnych koszty się nie liczą . W tym przypadku chodzi o przykrycie moim zdaniem bezprawnej zamiany wsi w miasto . Pod osłoną pandemii bez szerokich konsultacji społecznych , przy udziale grupki dyspozycyjnych klakierów udało się ten przekręt wykonać . Uważam że można to cofnąć , i elity o tym wiedzą dla tego starają się ten układ zacementować . Usiłują za wszelką cenę utrzymać istniejący stan rzeczy , widząc że zamiana na miasto degraduje Olsztyn i jego mieszkańców . Wcale się nie zdziwię jak przeniosą festiwal piosenki z Opola do Olsztyna zgodnie z powiedzeniem że tonący brzytwy się chwyta .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *