zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
fot. UMiG
Spotkanie autorskie z Anną Krystaszek
23 maja 2023 r. | 12:34
0

W piątek, 19 maja na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Olsztynie gościliśmy Annę Krystaszek, autorkę thrillerów psychologicznych.

Zazdrość, Gniew, Nieczystość to trzy z siedmiu grzechów głównych, które tworzą cykl mrożących krew w żyłach kryminałów, autorstwa gościa naszego spotkania.

Anna Krystaszek z wykształcenia pedagog, socjoterapeuta z zamiłowania pisarka. Zadebiutowała w 2021 roku, książką pt. „W cieniu terapeutki. Zazdrość”, inspiracją do napisania jej była blisko piętnastoletnia praca w zawodzie terapeuty. Nakładem wydawnictwa MUZA, ukazały się dwie kolejne książki noszące tytuł: „Wizje. Gniew” oraz „Pustelnia mordercy. Nieczystość” a już 21 czerwca ukaże się „Zamknięty świat. Chciwość”, stanowiąca czwartą część cyklu: SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH.

Autorka od dzieciństwa związana jest z Olsztynem, ponieważ w Kusiętach jest jej dom rodzinny. W swoich powieściach pisze m.in. o Olsztynie, Turowie czy właśnie Kusiętach. Dziękujemy bardzo za odwiedziny, podczas spotkania, dowiedzieliśmy się skąd czerpie pomysły, co ją inspiruje i kto wspiera w pisaniu i tworzeniu tak wyjątkowych książek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie na spotkanie, które odbyło się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie. /UMiG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *