zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Walentynki w olsztyńskim GOKu
12 lutego 2020 r. | 11:33
0

14 lutego 2020 r. o godzinie 18.00 Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na „WALENTYNKI NIE TYLKO DLA ZAKOCHANYCH”. Podczas wieczoru będzie można zobaczyć film „I tak cię kocham” w reżyserii Michaela Showaltera.

„I tak cię kocham”, czyli cudowna komedia romantyczna, która stała się przebojem światowych kin. Świeża, błyskotliwa i nieoczywista. Odkrycie Festiwalu Filmowego Sundance, nagroda publiczności MFF w Locarno.

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

„I tak cię kocham” podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.

Bilety na seans w cenie 5 zł do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury. /GOK/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *