zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
fot. Adrian Strączyński
Autobus zderzył się z osobówką w Biskupicach. Droga powiatowa nieodśnieżona!
14 stycznia 2021 r. | 08:03
20

Dziś rano w ok. godz. 6:11 doszło do kolizji drogowej na ulicy Olsztyńskiej w Biskupicach. W wyniku bardzo złych warunków na drodze i nieodśnieżonej drogi powiatowej nr 1065 S, samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w przód autobusy MPK nr 67.

Nie mam informacji o osobach poszkodowanych. Na zdjęciu można zobaczyć stan ulicy. Drogowcy, tym razem z Powiatowego Zarządu Dróg w Częstochowie, znowu zaspali!

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “Autobus zderzył się z osobówką w Biskupicach. Droga powiatowa nieodśnieżona!”

 1. BISKUP99 pisze:

  DROGI W CAŁEJ GMINIE WYGLĄDAJĄ KOSZMARNIE

  26
 2. Dana pisze:

  To co jest na ulicy Olsztyńskiej to porażka droga nieodśnieżona zupełnie w przeciwieństwie do ulicy Zrębskiej czy samych Zrębic i nw tylko czy to inna gmina ??

  11
 3. noob pisze:

  A to, ze gościu focusem jechał bez prawka i na letnich to już niestotne.

  10
  2
 4. DSG... pisze:

  Droga powiatowa to nie droga gminna. Pretensje do Starosty a nie do gminy. Zrębska jest gminną i jest OK.

  11
  1
 5. nowe pisze:

  Nowe Biskupice też porażka co z tego że łaskawca płógmistrz przejedzie o 5 rano po łebkach a wieczorem już nie łaska jak mieszkańcy wracają z prac po 22-giej nie pisząc już o posypaniu czym kolwiek. Śnieg sypie cały czas więc mógł by się szanowny wykonawca wziąć do pracy. Przecież co dziennie przez cały sezon na który jest podpisana umowa nie jeździ i nie odśnieża a jak zaczyna sypać to aby przejechać i pojechać.

  11
 6. Ktos pisze:

  Zupełnie nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak wygląda “akcja zima”. Każdy by chciał, żeby taki pług jeździł w te i z powrotem po drodze… Skoro zrobilibyscie to lepiej, to polecam w przyszłym roku w okolicach września będzie przetarg. I nareszcie będzie zrobione jak trzeba.

  7
  10
  • DAWID pisze:

   ONA dziś wcale nie była ok,nie wiem skąd info ,trzeba wyjść z domu ok 9-10 i uwierz nie jest ok

   • DAWID pisze:

    No tak masz rację ,latem ratownik na plaży też może olać swą robotę. Was wciąż zim zaskakuje !Wy musicie się wyspać ,statystycznie jeśli widać jakieś ruchy pługu to jest godz 10 w górę.Niestety inni muszą się przemieszczać wcześniej

    13
    • Rafo pisze:

     Tylko jak wygrać przetarg w gminie skoro od dobrych kilkunastu wygrywa jeden i ten sam w Olsztynie i szału nie ma że sprzętem????

 7. DAWID pisze:

  a uważam że cala gmina łącznie ze Zrębicami to dramat, czy to Zarębska, słoneczna, czy zbożowa itd .Olsztyn stara się o prawa miejskie, a cała gmina to jedno wielkie nieporozumienie zimą .

  15
 8. odp pisze:

  Dlaczego gmina wyłaniając firmy zajmujące się utrzymaniem dróg w sezonie zimowym bierze tylko pod uwagę cenę. Nie zainteresuje się przede wszystkim jakimi zasobami technicznymi te firmy posiadają. Mając “jeden” ciągnik i podpinając do niego pług można sobie podwórko odśnieżyć a nie brać się za taką pracę. Ciągnikiem na pole i je orać. Czemu gmina nie wyłania konkretnych firm z konkretnymi zasobami technicznymi jak płógo-piaskarki – aha za drogo ale na nagrody jest. Wystarczy ciągnik i przyczepka z piaskiem którego i tak nie widać po przejechaniu na pozostałym po nijakim odgarnięciu śniegu.
  Pozdrowienia dla wykonawców przedsięwzięć jak i osób które je wyłoniły.

 9. t.sucholaski pisze:

  Zrębice i Krasawa – ogółem była i jest tragedia. I nie będzie lepiej, jeśli to będzie na przemian topniało i zamarzało. To samo Turów i Kotysów.

  • koziorz pisze:

   Dlatego że to są osoby którymi łatwo urzędniczki manipulują pierwszy raz spotykam się z sytuacją że odśnieżający ma spis ulic które należy odśnieżyć a reszty nie bo nie dostał takiego polecenia od Gminy a aby znaleźć się na owej liście należny zatelefonować go gminy a po godzinie urzędowania tel, milczy i radź sobie sam drogi na Olsztynie tak w tym jak i w ubiegłych latach dramat ale w końcu jestesmy gminą turystyczną i liczą się turyści aby meli bajecznie a mieszkańców karzy ma w poważaniu

 10. Zdzich pisze:

  Akurat za tą drogę odpowiedzialny jest rejon drogowy w Koniecpolu.

 11. mieszkaniec pisze:

  To że droga nie odśnieżona to nie wina wykonawcy a Gminy bo pług może wyjechać tylko po dyspozycji pracownika Gminy a oni maja dyspozycje jak najmniej jeździć żeby na nagrody dla Pracowników Gminy było

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *