zachmurzenie duże
niedziela
Pożegnanie lata w Sokolim Ranczu w Biskupicach
26 września 2022 r. | 13:18
0

Mieszkańcy Biskupic i Biskupic Nowych oraz sympatycy obydwu miejscowości gościli 23 września 2022 roku na imprezie integracyjnej w Sokolim Ranczu.

Imprezę przy ognisku otworzył akordeonista Jan Rumin, który zaprosił uczestników do wspólnej zabawy przy znanych piosenkach biesiadnych.
Dla każdego przygotowano kiełbaskę, żurek, kaszankę, ciasta i napoje.

Najmłodsi mogli skorzystać z przejażdżek konnych, zwiedzać mini zoo oraz spędzać czas na placu zabaw, zajadając watę cukrową i popcorn. Dodatkową atrakcją było stoisko przygotowane przez Nadleśnictwo Złoty Potok. Znalazły się na nim gry planszowe, książki, informatory oraz materiały popularyzujące wiedzę o faunie i florze Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Wspólna zabawa i śpiewy trwały kilka godzin.

Organizatorami spotkania byli: Gospodarstwo Agroturystyczne "Sokole Ranczo" w Biskupicach, Koło Gospodyń Wiejskich w Biskupicach, rady sołeckie Biskupic i Biskupic Nowych wraz z sołtysami, radni Gminy Olsztyn z Biskupic i Biskupic Nowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom pikniku za miłą zabawę i stworzenie wspaniałej atmosfery.Szczególne podziękowania kierujemy do Beaty Stodolnej, Krzysztofa Filapka, Bartosza Solaka oraz Waldemara Kondysa i druhów z miejscowej jednostki OSP.

Mariusz Bugara
sołtys Biskupic NowychDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *