zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
UMIG w Olsztynie
Rozpoczęła się budowa drogi za 0,5 mln zł
21 października 2022 r. | 12:09
8

Urząd Miasta i Gminy w Olsztynie poinformował o rozpoczęciu prac przy budowie ulicy Turystycznej, stanowiącej łącznik ulic Polnej w Olsztynie i Górzystej w Skrajnicy.

Droga o długości ok. 1km ma powstać do końca roku. Całość będzie kosztować ok. 0,5 mln zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Rozpoczęła się budowa drogi za 0,5 mln zł”

 1. EM pisze:

  Już 10 lat temu wiedziałem że tam będą najdroższe działki w Olsztynie . Tylko dlaczego za nasze pieniądze , Ludzie , migająca lampa przy bramie informuje że brama jest w ruchu a nie że należy wyłączyć myślenie .

  8
  5
  • bobolski_watażka pisze:

   No to wszystko tłumaczy, dlaczego tak się spiesza, a np. drogę w tzw. Celinach między Turowem a Bukownem, mają w d… Ciekawe, czyjeż to działeczki tam są. Można się jakoś dowiedzieć? Zdjęcie tych dziur w Celinach mieszkańcy powinni oprawić, powiększyć i wręczyć Wójtowi i Wicewójtowej kopię.

   4
   7
 2. Jaś pisze:

  Nareszcie ktoś pomyślało o dzieciach ze Skrajnicy dojeżdżających do szkoły w Olsztynie , szybko i bezpiecznie Dziękujemy.

  6
  8
 3. EM pisze:

  Jak się nie ma żadnego usprawiedliwienia na przekręt to się sięga po dzieci i staruszków . A od kiedy to dzieci ze Skrajnicy chodzą do szkoły pieszo ?

  8
  6
 4. eNCePence pisze:

  Z tą drogą to pewnie tak samo jak z chodnikiem dla Elmanowskiej. Przypomnijcie mi, ile to zapłacimy za 100mb chodnika? 146k pln? Całkiem niezła sumka jak za to żeby “mieszkańcom” bezpieczniej chodziło się po bułki do Biedry 😂

  2
  5
 5. EM pisze:

  Potrzebna pomoc wszystkich myślących ponieważ uaktywniają się sympatycy ekipy .

  3
  3
 6. eNCePence pisze:

  No i mamy piękną autostradę dla rolników. Teraz tylko czekać na deszcze, to niektórym będzie się dobrze “powodzić” jak cała woda spłynie z góry

 7. EM pisze:

  Budowa skończona . Żeby tak z węglem .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *