zachmurzenie duże
poniedziałek
Ścieżki rowerowe na Kühna w Olsztynie będą połączone!
23 lipca 2020 r. | 12:11
2

Gmina Olsztyn ogłosiła przetarg na przebudowę drogi powiatowej 1065S – połączenie ścieżek rowerowych ul. Kühna w miejscowości Olsztyn.

Zakres robót obejmuje: 1) Przebudowę drogi powiatowej nr 1065S w zakresie: -budowy brakującego połączenia pomiędzy istniejącymi ścieżkami rowerowymi o lokalizacji po stronie zachodniej z kierunku północnego i po stronie wschodniej z kierunku południowego, -dobudowę chodnika po stronie wschodniej do połączenia z istniejącym chodnikiem w rejonie przystanku autobusowego Konstrukcja nawierzchni: Ścieżka rowerowa: - kostka betonowa bez fazy w kolorze zielonym 8 cm - podsypka cementowo-piaskowa 3 cm - podbudowa – kruszywo łamane 15 cm - warstwa odsączająca piasek 10 cm Chodnik: - kostka betonowa w kolorze szarym 8 cm - podsypka cementowo-piaskowa 3 cm - podbudowa kruszywo łamane 15 cm - warstwa odsączająca 10 cm 2) Oznakowanie zgodnie ze stałą organizacją ruchu dla ,,Połączenie ścieżek rowerowych ul. Kühna oraz wykonanie organizacji ruchu na ul. Napoleona w miejscowości Olsztyn.

Przebudowa ma zostać wykonana do 30 listopada 2020 roku.

Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi na początku sierpnia.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Ścieżki rowerowe na Kühna w Olsztynie będą połączone!”

 1. Zatroskany pisze:

  Ciekawe kiedy zrobią coś na drodze Kusięta – Olsztyn. Zarówno ruch rowerowy jak i pieszy jest na tym odcinku olbrzymi a nie na tutaj nawet kawałka dobrego pobocza. Tu ścieżka rowerowa aż się prosi bo kiedyś dojdzie nie daj Boże do nieszczęścia.

  4
  1
  • XCDawid pisze:

   CiekAWE, kiedy szanowna policja z olsztyna – bohaterowie, ktorzy złapali menela w zrębicach bez maseczki, wezmą się za motocyklistów, którzy pędzą wieczorami po przymiłowicach. Mimo zgłoszeń, macie to w duszy, bo łatwiej wam stanąć i łapać dziadków w Matizach. Trzeba chyba tragedii, zeby cos sie zmieniło… A o radnych kiełbasiarzach miejscowych to już nie mowie… Jesteście dla ludzi i dla czegokolwiek????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *