zachmurzenie duże
16°
15°
poniedziałek
63-latka i 65-latek powalczą o mandat radnego po rezygnacji Mirosława Flisowskiego
23 listopada 2020 r. | 12:51
5

Radny Mirosław Flisowski złożył rezygnację z funkcji Radnego Gminy Olsztyn. W związku z powyższym, Komisarz Wyborczy w Częstochowie stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego i rozpisał nowe wybory. Flisowski do rady startował z komitetu Wójta Tomasza Kucharskiego.

Nowe wybory odbędą się w niedzielę 20 grudnia 2020 roku. Dotyczą okręgu wyborczego nr 7: SKRAJNICA, ulice: GWIEZDNA, JAŁOWCOWA, KOSMICZNA, KSIĘŻYCOWA, MORELOWA, PARKOWA, SŁONECZNA, SZCZYTOWA; OLSZTYN, BLOKI KOLEJOWE MIRÓW, ulice: AKACJOWA, FIOŁKOWA, GÓRZYSTA, IRYSOWA, JAŚMINOWA, KONWALIOWA, MORELOWA, NARCYZOWA, PAPROCIOWA, POD WILCZĄ GÓRĄ, POZIOMKOWA, RÓŻANA, STORCZYKOWA, WRZOSOWA.

Do wyborów zgłosiło się dwoje kandydatów: 63-letnia Regina Fijołek i 65-letni Władysław Bekus.

O szczegółach poinformuję w późniejszym czasie.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “63-latka i 65-latek powalczą o mandat radnego po rezygnacji Mirosława Flisowskiego”

 1. robert1956 pisze:

  Wszystko okej, ale to jest nieodpowiedzialność.
  Skoro pan Flisowski wiedział, że może nie być w stanie pełnić roli radnego, po co po pierwsze startował, a po drugie, po co wystawiał gminę na koszty związane z kolejnymi wyborami?

  3
  2
 2. glosrozsadku pisze:

  kazdy z radnych głosujących za podwyzką min. smieci ,tez powinien tak postąpic

 3. I_don't_feel_father_Gil pisze:

  Parafianie – uwaga na opłatki!!!!!
  Zamyka się gałęzie przemysłu, zmusza ludzi do oszczędności, a po terenie parafii Olsztyn mają być roznoszone opłatki wigilijne – dom do domu, bez utrzymania jakiegokolwiek realnego reżimu sanitarnego. Taka sytuacja jest skandaliczna i niebezpieczna, i powinna zostać zgłoszona odpowiednim służbom. Nie wiadomo, czy była z kimkolwiek konsultowana, a wirus może być przenoszony także na paczkach z opłatkami czy pieniędzmi, których nieustannie dotyka sprzedający. Do lekarza nie można się dostać, ale kościołowi wolno więcej.
  Wiadomo, że koronawirus występuje na ternie gminy, a działalność de facto akwizytorska, bez żadnego nadzoru, może go tylko roznieść. Skoro zamyka się zakłady pracy, a ludzi pozostawia na lodzie, nie powinno się wyłączać żadnej z branż, w tym kościoła. A opłatki można kupić gdziekolwiek. Podajcie dalej i bądźcie ostrożni.

 4. Div pisze:

  Niby p.Robert rocznik 56 a jeszcze nie wie jak się życie może nieoczekiwanie pozmieniać….

 5. mieszkanka Olsztyna pisze:

  Odnośnie roznoszenia opłatków na stół wigilijny przez Pana organistę. Niestety organista nie stosuje reżimu sanitarnego i nie nosi maseczki podczas wędrowania od domu do domu. Jest to wysoce nieodpowiedzialne, bo może zarazić nie tylko siebie ale innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *