zachmurzenie umiarkowane
21°
19°
sobota
Będą nowe lampy ledowe w gminie Olsztyn
03 maja 2022 r. | 10:00
0

Urząd Miasta i Gminy w Olsztynie poinformował, że ponad 1100 nowoczesnych ledowych opraw oświetleniowych pojawi się na ulicach Miasta i Gminy Olsztyn dzięki umowie podpisanej właśnie z Tauron Nowe Technologie S.A.

Umowa na świadczenie usług oświetleniowych o podwyższonym standardzie, której głównym celem jest wymiana starej infrastruktury oświetleniowej na nowoczesne oprawy LED w technologii smart city, została podpisana i będzie realizowana od maja tego roku. Prace potrwają około 2 miesięcy.

W ramach inwestycji zostanie wymienionych aż 820 energochłonnych opraw sodowych na terenie gminy Olsztyn. W celu zagęszczenia oświetlenia na drogach o podwyższonej częstotliwości ruchu – dowieszonych zostanie 286 kolejnych nowych opraw. /UMiG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *