zachmurzenie duże
poniedziałek
fot. Powiat Częstochowski
Będzie centrum przesiadkowe w Olsztynie
31 sierpnia 2023 r. | 12:05
2

W Starostwie Powiatowym w Częstochowie podpisano umowę o partnerstwie na rzecz realizacji projektu pn. Rozwój zrównoważonego transportu na terenie Powiatu Częstochowskiego poprzez budowę centrum przesiadkowych na terenie gmin Dąbrowa Zielona, Koniecpol, Przyrów, Poczesna i Olsztyn oraz wdrożenie systemu zarządzania transportem zbiorowym Powiatu Częstochowskiego, inwestycji dofinansowanej przez Unię Europejską w ramach perspektywy finansowej FE SL 2021-2027, w zakresie rozwoju transportu publicznego.

Inwestycje mają rozpocząć się w najbliższych miesiącach.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Będzie centrum przesiadkowe w Olsztynie”

  1. wojciech_suchodolski pisze:

    Super, niech je w Olsztynie wepchną gdzieś najlepiej między kukiełki, makiety, posągi, fontanny, klomby i kwiaty na rynku. Na pewno się zmieści.

  2. Mateusz Kosmala pisze:

    Ciekawe, co w konkretach oznacza “rozwój zrównoważonego transportu” i “centrum przesiadkowe w Olsztynie”? Może ciężarówki ominą Rynek? Byłoby super!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *