zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Bubel Rady Miejskiej w Olsztynie
26 maja 2023 r. | 11:55
0

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Miejskiej w Olsztynie. Tym razem chodzi o uchwałę nr XXXIII/395/23 Rady Miejskiej w Olsztynie z dnia 28 marca 2023 r. w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania pomocy w zakresie dożywiania w formie świadczenia pieniężnego w postaci zasiłku celowego na zakup posiłku lub żywności oraz określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku oraz świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023

Uchwała ta jest częściowo niezgodna z ustawą.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *