zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Bubel Rady Miejskiej w Olsztynie
12 maja 2023 r. | 11:06
3

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Miejskiej w Olsztynie. Tym razem chodzi o uchwałę nr XXXIII/395/23 Rady Miejskiej w Olsztynie z dnia 28 marca 2023 r. w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania pomocy w zakresie dożywiania w formie świadczenia pieniężnego w postaci zasiłku celowego na zakup posiłku lub żywności oraz określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku oraz świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.

Uchwała ta w części jest sprzeczna z ustawą.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Bubel Rady Miejskiej w Olsztynie”

 1. renata-bigos pisze:

  A to tylko szpece od Kucharskiego i jego zastępczyni tak potrafią, że opłacają prawnika (chyba nawet dwóch), który po raz kolejny okazuje się takim szpecjalistom

  • ThomasCook pisze:

   Widocznie lepiej znają się na prawie karnym niż na ustawach i pomocy społecznej. No ale chyba za to im płaci Gospodarz, skoro wyroku do tej pory nie usłyszał…

 2. Milena pisze:

  Projekt uchwały przygotowany i podpisany przez kierownika miejscowego GOPS nic tylko dać premie i nagrodę roczną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *