zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
fot. Wikipedia
Do 14 października decyzja w sprawie oczyszczalni ścieków!
12 sierpnia 2022 r. | 12:15
2

Do 14 października ma zapaść rozstrzygnięcie w sprawie przebudowy i rozbudowy oczyszczalni ścieków w Olsztynie przy ul. Storczykowej. Z tą inwestycją walczą okoliczni mieszkańcy. Być może efektem tego jest wydłużenie terminu postępowania.

Do sprawy na pewno wrócimy.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Do 14 października decyzja w sprawie oczyszczalni ścieków!”

  1. EM pisze:

    Nie taki burmistrz mocny jak widzi zaczyn ruchu społecznego . Podążajcie tą drogą dalej , tylko w tym wasza nadzieja.

    • PTOK_Z_KUSIĄT pisze:

      90% mieszkańców gminy nie wie, co się w niej dzieje. I dlatego jest jak jest. Nie ma rzetelnej informacji. O tym, jak sytuacja wygląda wiedzą tylko ci, co mają kogoś w urzędzie – członka rodziny, znajomego. Społeczników brak, a radni są na smyczy u wójta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *