zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
Aneta Knapik / GOK w Olsztynie
Dzień Matki na olsztyńskim rynku
29 maja 2024 r. | 12:26
0

26 maja na rynku miejskim w Olsztynie odbył się koncert polskich piosenek z okazji Dnia Matki. Dzięki zespołowi Aleksandra Stano & Winyl Band obecni mieli okazję usłyszeć najbardziej lubiane utwory największych artystów polskiej estrady. Było to wyjątkowe wydarzenie pełne emocji i pięknych chwil.

Poza gwiazdą wieczoru ten niezwykły dzień uświetniły występy przedszkolaków z grupy „Wesołe Nutki” z olsztyńskiego przedszkola Gminne Przedszkole w Olsztynie, które swoim entuzjazmem i urokiem wywołały uśmiechy na twarzach widzów. Następnie na scenie pojawił się chór „Akord” z okolicznościowym repertuarem. Występy lokalnych artystów zakończył Alan Kamiński, który wykonał na pianinie dwa klasyczne utwory Ludwiga van Beethovena i Jana Sebastiana Bacha. /GOK w Olsztynie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *