ulewy
20°
19°
piątek
Emerytowany przewodniczący z mnóstwem kredytów i pożyczek
09 września 2022 r. | 13:40
5

67-letni Janusz Konieczny to emerytowany przewodniczący rady gminy, radca prawny i przedsiębiorca. Konieczny posiada 3000 zł oszczędności, dom za 550 000 zł i działkę za 200 000 zł.

Konieczny jako radca prawny w ubiegłym roku zarobił 19 154,31 zł, do tego 1743,50 zł z tytułu posiada 50 proc. udziałów w restauracji Mały Dworek w Olsztynie, 37 127,58 zł z tytułu emerytury i 16 104,84 zł jako radny.

Konieczny ma mnóstwo kredytów i pożyczek.

Jego oświadczenie majątkowe znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Emerytowany przewodniczący z mnóstwem kredytów i pożyczek”

 1. EM pisze:

  I sytuacja w gminie staje się coraz bardziej klarowna . Niestety żeby to widzieć trzeba być myślącym a z tym jest problem . Duży .

 2. zenon_z_kiton pisze:

  Ten Mały Dworek to jakaś wielka dziura bez dna…
  To jak chłop nie umie restauracj prowadzić (kiedyś wykazał jakiś minimalny z niech dochód), to po co sie bierze to rządów gminą

 3. chech pisze:

  A czy to niewygląda na jeden wielki szwindel, łącznie z pożyczkami od rodziny? No cóż prawnik zawsze się wymiga i znajdzie na wszystko króczki aby jemu było dobrze.

 4. mieszkaniec pisze:

  Dobrze “zabezpieczony” ten radca przed kontrolami skarbowymi. Tylko z czego spłaca te kredyty? Czy mu zostaje na jedzenie ?? Sprawdzaliście na stronie SUDOP po numerze NIP ile dofinansowań wziął ten mały dworek? Można tam sprawdzić każdego przedsiębiorcę i wszystkie dofinansowania jakie brał. Niektórzy nasi znajomi brali MILIONY które my będziemy spłacać i wasze dzieci też !!! A wy teraz będziecie jeść szczaw ze śniegiem, bo na węgiel wam nie starczy.

 5. EM pisze:

  Jak wygląda kupa każdy widzi i czuje z daleka , nie ma konieczności wkładania palca i próbowania . Zasady działania mafii też są znane . Jedynym warunkiem jest znalezienie środowiska które o tym nie wie i pozwala jej na wszystko . W naszym przypadku trafili w punkt . Jestem pewien że końca w tym pokoleniu nie będzie , co widzę po zachowaniu moich sąsiadów . 0% świadomości . 0% refleksji . Wniosek większość lubi kupę .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *