intensywne opady deszczu
20°
19°
sobota
Gmina Olsztyn dopłaci do śmieci mieszkańców
11 stycznia 2022 r. | 07:05
2

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Olsztyn, radni podjęli uchwałę w sprawie pokrycia części kosztów gospodarowania odpadami komunalnymi z dochodów własnych budżetu gminy niepochodzących z pobranej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi .

Za dopłatą do śmieci głosowali wszyscy radni.

Szczegóły znajdują się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Gmina Olsztyn dopłaci do śmieci mieszkańców”

  1. arturo pisze:

    Pokrycie kosztów gospodarowania odpadami = podwyżka podatków i innych opłat. Na jedno wychodzi i tak zapłacą za to mieszkańcy więc co za różnica w tym co na papierku. Zadziwiające dlaczego też tylko dwie firmy stanęły do przetargu……..

  2. Mieszkaniec pisze:

    Czy Tomasz Kucharski zwany burmistrzem spotka sie z mieszkańcami na otwartym forum ? Czy bedzie się chowal przed zalewem trudnych pytan?

    4
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *