zachmurzenie duże
16°
15°
poniedziałek
Gmina Olsztyn “Najlepszym Samorządem Terytorialnym Roku 2019”
25 października 2019 r. | 10:19
1

Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Częstochowie rozstrzygnęła konkurs w XIX edycji Jurajskiego Produktu Roku. Kapituła uznała, że Najlepszym Samorządem Terytorialnym Roku 2019 została Gmina Olsztyn.

Nagroda została przyznana za tworzenie korzystnych warunków dla przedsiębiorców, podnoszenie standardów życia mieszkańców i aktywną współpracę z samorządem gospodarczym. Władze gminy poprzez budowę dobrej infrastruktury, bogate atrakcje kulturalne oraz wykorzystywanie walorów turystycznych w aktywny sposób przyczyniają się do ciągłego rozwoju gospodarczego regionu. Na wyróżnienie zasługuje również wykorzystywanie i promocja walorów krajobrazowym, historycznych i szeroko rozwiniętej turystyki gminy Olsztyn, które cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców miejscowości ościennych, w tym również Miasta Częstochowy.

Gratulacje.Jedna odpowiedź do “Gmina Olsztyn “Najlepszym Samorządem Terytorialnym Roku 2019””

  1. Janek pisze:

    Konieczny, zamiast się szczerzyć ze statuetką, lepiej płać podatki w gminie a nie czekaj na umorzenie. Po drugie, czy złożyłeś już OŚWIADCZENIE LUSTRACYJNE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *