pochmurnie
13°
czwartek
fot. Lidia Burzyńska facebook
Gmina Olsztyn otrzymała 869 328 zł z Funduszu Inwestycji Samorządowych!
01 lipca 2020 r. | 11:15
1

Gminy powiatu częstochowskiego skorzystały z tarczy samorządowej, a konkretniej z Funduszu Inwestycji Samorządowych. Zainicjowana przez prezydenta Andrzeja Dudę tarcza przeznacza z Funduszu Covid-19 aż 5 mld zł dla gmin i 1 mld zł dla powiatów – na dopłaty do inwestycji lokalnych.

Pieniądze te będzie można wydać na dowolny wybrany cel – szkołę, żłobek, przedszkole czy drogę, tabor komunikacji miejskiej lub szpital.

Pieniądze w wysokości 869 328 zł trafiły do gminy Olsztyn.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Gmina Olsztyn otrzymała 869 328 zł z Funduszu Inwestycji Samorządowych!”

  1. PADfan pisze:

    Nie wstyd pani wicewójt brać pieniędzy od Dudy, którego sztab potraktowaliście w HANIEBNY sposób podczas ostatnich wyborów? Sprawa jest dokładnie opisana. Organizatorzy wyborów z Gminy Olsztyn nie wyznaczyli komisarzy z ramienia urzędującego prezydenta, a wszystko zrzucają na błąd urzędnika. Krajowe Biuro Wyborcze zrobiło już porządek. Pytam, czy to zachowanie to zaniechanie, czy celowe działanie pani wicewójt – małżonki redaktora częstochowskiej Wyborczej. Wójt Kucharski też nic nie zauważył? Prowadzicie sobie gierki wyborcze na terenie gminy, na której nawet nie mieszkacie. Wstyd. Więcej o aferze: http://wpowiecie.pl/balagan-w-urzedzie-gminy-pracownik-zapodzial-dokumenty-wyborcze/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *