intensywne opady deszczu
20°
19°
sobota
Gmina podniosła kolejne podatki!
13 listopada 2020 r. | 13:01
4

Rada Gminy Olsztyn na wniosek Wójta Tomasza Kucharskiego podniosła kolejne podatki. Tym razem od środków transportowych na 2021 rok. Podczas gdy inne gminy nie podnoszą opłat, w gminie Olsztyn podatki z tego tytułu zdrożały średnio po kilkadziesiąt złotych.

To kolejna podwyżka po opłacie za śmieci oraz podatkach od nieruchomości w gminie Olsztyn.

Uchwałę w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Gmina podniosła kolejne podatki!”

 1. robert1956 pisze:

  No przecież te rzezby, na rynk trzeba za coś opłacić , Baranek na rowerze też za darmo nie był na sto procent.A na portalu już pokazane były ukrywane wydatki Kucharskiego: http://gminaolsztyn.pl/wiadomosci/wojt-ukrywa-wydatki-na-ogloszenia-w-mediach/

  31
 2. Ank pisze:

  ale nas ta władza doi!

  15
 3. Turowiak pisze:

  Tym razem żaden radny się nie upomnial, bo go to osobiście nie uderza po kieszeni. Panowie Kotwa i Młynczak tak się darli o śmieci chyba tylko dlatego. Teraz im wisi, bo nie ich sprawa. A może z nowy nie wiedzieli nad czym głosują.

  14
  1
 4. Anonikowy pisze:

  Śmiech…..szukają kasy
  Może pora ograniczać wydawanie pieniędzy na jakieś rzeźby i inne głupoty a nie szukać w portfelach uczciwych obywateli którzy ciężko pracują żeby co kolwiek mieć. Paliwo w górę wszystkie drogowe opłaty w górę no śmiech. Pan Wójt z całym szacunkiem ale chyba wie że końcowka rzadow jego to coraz wiecej rozdaje swoim i sobir w postaci różnych nagród, dodatków z resztą wychodzi brudów na światło dzienne w ostatnich tygodniach/miejscach

  36

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *