zachmurzenie duże
poniedziałek
GOK zaprasza na pokazowe zajęcia TAI CHI
07 października 2019 r. | 11:22
0

Tai chi chuan może być uprawiane przez wszystkich. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, sprawnościowych czy zdrowotnych. Spokojne tempo wykonywanych ruchów pozwala na czerpanie korzyści z ćwiczeń przez ludzi o każdym stopniu kondycji, a cisza, w jakiej prowadzone są zajęcia, zwiększa koncentrację i pozwala odpocząć od codziennego zgiełku. Trening nie obciąża stawów, działając jednocześnie jako forma terapii dla takich dysfunkcji organizmu, takich jak: bóle kręgosłupa, reumatyzm, dyskopatia i wiele innych.

Zajęcia poprowadzi Maciej Kokot – od ponad dwudziestu lat związany ze szkołą Tai Chi Chuan mistrza Tomasza Nowakowskiego. Poznawał także inne systemy chińskiego kung fu. Instruktor Tai Chi Chuan i Qi Gong w Centum Sztuk Taoistycznych „Zlaty Kopec” z siedzibą w Pradze. Praktyk masażu On Zon Su. Główny instruktor i twórca szkoły Tai Chi Chuan Częstochowa.

Spotkanie odbędzie się 21 października 2019 r. o godz. 17.30 w Gminnym Ośrodku Kultury.

Wstęp wolny.

Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr. tel. 343285313.

Liczba miejsc ograniczona!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *