opady śniegu
fot. UG Olsztyn
Impreza mikołajkowa i rozświetlenie choinki na rynku w Olsztynie
01 grudnia 2022 r. | 12:49

We wtorek, 6 grudnia o godz. 17:30 nastąpi oficjalne rozświetlenie świątecznego drzewka na rynku w Olsztynie.

Wcześniej, bo o godz. 16:00 w GOKu w Olsztynie odbędzie się impreza mikołajkowa.

3 odpowiedzi na “Impreza mikołajkowa i rozświetlenie choinki na rynku w Olsztynie”

1. Nnw pisze:

Brawo gmina, podnieśliście podatki to będziecie mieć za co zapłacić za energię elektrycznyą za świecące lampki i gwiazdki z projektora. Brawo Wy. Ciekawe czy zastanowiliście się ile kWh pójdzie w niebiosa za te świecidełka i czy gminę jest stać na to? Fakt zarobicie na podatkach i dystrybucji węgla.

2. terkownik_jurajski pisze:

Okoliczne gminy oszczędzają pieniądze i energie.
    Tylko Kucharski lekką ręką wydaje kilkadziesiąt tysiaków na drzewko.
    Pieniędzy na wywóz gabarytów nie było. Nie wiadomo, jak będą odśnieżać poboczne drogi w gminie, bo może też braknie.

• Nnw pisze:

dziś – sobota o godz 5.30 było na drogach gminnych lodowisko (nawet kierowcy busów przeklinali), a ta pseudo piaskarka to sypie gorzej niż ksiądz kropidłem w kościele