słabe opady deszczu
wtorek
IX Śląska Integracja Terenowa: 250 samochodów terenowych przyjedzie do Biskupic
25 stycznia 2022 r. | 11:03
2

W niedzielę 30 stycznia na torze w Wyrazowie odbędzie się inauguracja IX Śląskiej Integracji Terenowej, która jak co roku gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trasa tegorocznej integracji rozpocznie się na torze w Wyrazowie, następnie offroadowcy wybiorą się na dawny poligon do Nierady, dalej na Pustynie Siedlecką w gminie Janów i do gminy Olsztyn do Biskupic przy Jura Parku.

Na trasie będą przygotowane dwa odcinki specjalne, a na Pustyni Siedleckiej dla uczestników śląskiej integracji dostępna będzie grochówka.

Szczegółowy harmonogram imprezy znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Załogi z numerami startowymi spotykają się w NIEDZIELĘ - 30 STYCZNIA 2022 r. na torze wyścigowym w Wyrazowie k/Częstochowy. Szczegóły, wstępną odprawę i współrzędne odcinków specjalnych wyślemy do załóg mailowo.

9.00 - 10.30 – rejestracja zgłoszonych załóg w Biurze IX Śląskiej Integracji Terenowej dla WOŚP.

Zestawy startowe będą wydawane przez organizatorów po dobrowolnej wpłacie do puszki WOŚP. Wyjazd załóg na trasę odbywać się będzie na bieżąco, po indywidualnej odprawie, w miarę naszych możliwości.

09.00-11.00 – Wyjazd załóg na trasę Road-book’a.

Do pokonania na trasie road-book’a będą wyznaczone dwa odcinki specjalne. Na Pustyni Siedleckiej na uczestników będzie czekała pyszna grochówka. Będzie można ją degustować za dowolną wrzutkę do puszki WOŚP.

Od godziny 12.00 - zapraszamy wszystkich do Jura Parku w Biskupicach. Oprócz zabawy w terenie będzie można się posilić w barze Jura Parku (odpłatnie) i ogrzać przy ognisku.

15.00 – 17.00 - licytacje pamiątek 30 Finału WOŚP i IX Śląskiej Integracji Terenowej.

Na licytacji będą m.in. koszulki, szklane statuetki i kubki z podpisem Jurka Owsiak, wyciągarka, LED-BAR, cenne Vouchery i wiele innych atrakcyjnych fantów!

Listę przedmiotów i usług, ufundowanych przez darczyńców, oraz pamiątek do wylicytowania przedstawimy Wam w albumie w najbliższych dniach. Jeśli chcecie coś przekazać na licytację, prosimy o kontakt.

17.30 - Wyjazd całej kolumny w kierunku centrum Częstochowy, na Plac Biegańskiego.

ok. 18.30 - Uroczysty wjazd w Aleje NMP w Częstochowie

20.00 - Światełko Do Nieba.

DO ZOBACZENIA W CZĘSTOCHOWIE!2 odpowiedzi na “IX Śląska Integracja Terenowa: 250 samochodów terenowych przyjedzie do Biskupic”

 1. coziash pisze:

  Dobra, jak chcecie pomagać, wyciągnijcie 1000 zł i dajcie, i będzie git, można się rozejść. Ile kasy pójdzie na organizację tych owsiakowych imprez, a ile 2-złotówek zbierzecie ze sprzedaży grochówki na Pustyni Siedleckiej….
  Skończcie te zabawy dla szlachty, że ktoś daje stare gacie a inny licytuje. Po latach to upokarzające. To jak Hubertus w Olsztynie: elita się bawi, gawiedź patrzy, a wójt tańczy.

  4
  1
 2. Tonny Olsztyński pisze:

  Ciekawe jak chojna bedzie michnikowszczyzna z Gminy ?

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *