zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
piątek
shutterstock
Jest kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w gminie Olsztyn
10 kwietnia 2020 r. | 14:58
2

Sanepid w Częstochowie podał najnowsze dane na temat liczby osób zakażonych koronawirusem. Nie mam dobrych wieści dla mieszkańców gminy Olsztyn. Liczba osób zakażonych koronawirusem w gminie Olsztyn wzrosła do dwóch.

Według stanu na dziś, dwie osoby przebywają w gminnej kwarantannie, a trzy są hospitalizowane z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Jest kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w gminie Olsztyn”

 1. władek_cherubin pisze:

  Niestety osoby starsze początkowo nie przestrzegały w ogóle zaleceń, czego świadkiem był chyba każdy, kto był w tym czasie sklepie. Teraz jest nie lepiej. Jeden niemiły starszy pan z Olsztyna, który dawniej pilnował wejścia na Zamek, rozpycha się w kolejkach i ma gdzieś ograniczenia, co sam widziałem… Na zwrócenie uwagi reaguje jedynym, czym potrafi- czyli chamstwem. Niestety wielu dziadków ma podobnie i nie reagują zupełnie.

  20
  1
 2. Lula pisze:

  W Kościele na Mszy w Olsztyniew Niedzielę Palmową były 24 osoby, zamiast dozwolonych 5… Więc tam wszyscy mają wszystko gdzieś :/

  10
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *