zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
fot. SP w Turowie
Jest konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Turowie
26 kwietnia 2022 r. | 10:51
1

Burmistrz Olsztyna ogłosił konkurs na na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Turowie. Oferty można składać do 20 maja 2022 roku.

Szczegóły w ogłoszeniu TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Jest konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Turowie”

  1. jurajski_wonsz pisze:

    Jaki jest sens utrzymywania, ogrzewania, konserwacji tego rodzaju szkół? Szczególnie takiego molocha w Kusiętach. Czy to nie jest “skórka za wyprawkę”? Moim zdaniem rozbuchana polityka edukacyjna samorządów i koszty utrzymania tego typu lokali, gdzie liczba uczniów dorównuje liczbie kadry, zostaną zweryfikowane przez wzrost cen ogrzewania i prądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *