zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
fot. UG Olsztyn
Jest konkurs na nowego dyrektora GOK w Olsztynie
01 czerwca 2022 r. | 13:57
5

Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Olsztynie.

Z ogłoszeniem można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Jest konkurs na nowego dyrektora GOK w Olsztynie”

 1. PGock pisze:

  Dlaczego nie ma konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Olsztynie ? Co jest tego przyczyną ?

 2. agnus pisze:

  Konkursu na dyrektora szkoły w Olsztynie się nie głoszą bo 90% obsadzonych pociotkowych stołków by poszłoooooo jak by przyszła NOWA oby OBCA kadra zarządzająca a tak tylko pozbywa się obcych a trzyma swoich siedzących pokornie. Nie wspominając o faworyzowaniu “swoich” uczniów. Że też nauczyciel może uczyć w szkole w obrębie miejsca swojego zamieszkania. Może to się kiedyś skończy choć słabo w to wierzę.

  • Zenon2040_precz_z_komuno pisze:

   To nie tylko w szkole olsztyńskie tak jest.
   W urzędzie też są “rody”. Te rody mają już nawet kolejne pokolenia w urzędzie: matka załatwia pracę córce albo synowej, ale niektórym się nie udało (casus takiej jednej pani M.). Obejmuje to także m.in. przedszkole. To stały proceder. Zresztą miejscowi dobrze wiedzą.
   Pamiętam, że rok temu była ze SP w Olsztynie związana afera z konfliktem między nauczycielami, co tylko pogrążą wizerunek tej placówki, negatywny w opinii tych, co się tam sami uczyli.

 3. EM pisze:

  Jeżeli zdrowie mi pozwoli i będę miał dla kogo to popełnię małą rozprawkę w tym temacie . (:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *