zachmurzenie umiarkowane
15°
13°
poniedziałek
UMIG
Jest przetarg na połączenie drogowe ulic Korfantego i Bugajskiej w Częstochowie
16 marca 2022 r. | 11:41
0

Urząd Miasta i Gminy w Olsztynie poinformował, że został właśnie ogłoszony przetarg na połączenie drogowe ulic Korfantego i Bugajskiej w Częstochowie. Będzie to alternatywne połączenie naszej gminy z miastem. W ramach inwestycji powstanie m.in.: droga łącząca ulicę Korfantego z ulicą Bugajską o długości 1,8 km, wiadukt drogowy, trasa rowerowa, ciągi pieszo-rowerowe, chodniki, zatoki autobusowe i nasadzenia roślin. Koszt szacunkowy to 45 mln zł, z czego 30 mln miasto pozyskało z programu rządowego Polski Ład.

Oferty można składać bezpośrednio do Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie. /UMiG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *