zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
Jest wniosek rady o nadanie miejscowości Olsztyn statusu miasta
12 marca 2021 r. | 12:08
1

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Olsztyn, radni - "mając na uwadze wyniki konsultacji z mieszkańcami Gminy, opiniuje się pozytywnie starania o nadanie miejscowości Olsztyn statusu miasta" - zdecydowali o wystąpienie z wnioskiem do MSWiA o nadanie statusu miasta miejscowości Olsztyn.

Z wnioskiem można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Jest wniosek rady o nadanie miejscowości Olsztyn statusu miasta”

  1. B.śpiewak pisze:

    Jestem osobiście zdegustowany tym, że po pseudokonsultacjach z mieszkańcami, w których wziął udział skąpy odsetek ludzi, ci nieporadni pseudoradni podjęli taką decyzję. Ta akcja powinna zostać przeprowadzona w taki sposób, że do każdego domu dostarcza się ulotkę informacyjną. A tu wszystko przebiegło po cichutku i nagle – TRZASK. Mamy prośbę o prawa miejskie.
    Tak się nie robi, to jest brak standardów, nieposzanowanie woli mieszkańców. Szczególne parcie miał na to radny Romański, nie wiem, czemu mu tak na tym zależy. Jednym słowem, dno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *