zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
UG Olsztyn
Jeziorko Krasowe przedsięwzięciem roku w województwie śląskim
11 października 2022 r. | 09:00
0

W Wiśle, podczas „Forum Sołtysów Województwa Śląskiego”, wręczono nagrody w konkursie „Piękna wieś”. Pierwsze miejsce w kategorii najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi otrzymało sołectwo Kusięta za zagospodarowanie Jeziorka Krasowego w Kusiętach.

Komisja konkursowa doceniła zagospodarowanie terenu wokół Jeziorka Krasowego, które jest teraz idealnym miejscem wypoczynku dla mieszkańców Kusiąt oraz turystów. Stworzenie takiego miejsca wpłynęło na zintegrowanie różnych grup społecznych w sołectwie, sprawiając mieszkańcom sporo radości i organizując nowe miejsce spotkań. /UMiG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *