zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Jutro posiedzenie Sądu Okręgowego w Częstochowie w sprawie Burmistrza Tomasza K.
11 lipca 2022 r. | 12:23
1

We wtorek 12 lipca o godz. 14:00 w Sądzie Okręgowym w Częstochowie odbędzie się posiedzenie sądu w sprawie apelacji złożonej przez Prokuraturę Rejonową w Częstochowie w związku z umorzeniem przez Sąd Rejonowy w Częstochowie postępowania przeciwko Wójtowi Gminy Olsztyn (obecnie burmistrzowi), Tomaszowi K. w sprawie prokuratorskich zarzutów złożenia w okresie od 2018 roku do 2020 roku fałszywych oświadczeń majątkowych, poprzez zatajenie posiadania gospodarstwa rolnego, nabytego w maju 2017 roku oraz zarzut nadużycia funkcji, polegający na niewyłączeniu się od sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru, na którym znajduje się zatajona nieruchomość przez Tomasza K.

Zarzuty wobec Wójta (burmistrza) skierowała Prokuratura Rejonowa w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Jutro posiedzenie Sądu Okręgowego w Częstochowie w sprawie Burmistrza Tomasza K.”

  1. Tutejszy pisze:

    Wiadomo kim jest T. Kucharski ! Pytanie czy Sąd będzie Sądem ? Czy może juz wiadomo jaki będzie werdykt ! Oby sprawiedliwości stało się zadość !

    7
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *