zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
Kolejna uchwała Rady Gminy Olsztyn została unieważniona przez Wojewodę!
30 marca 2020 r. | 13:03
2

Olsztyn chce być miastem, a radcowie gminy nie potrafią nawet zgodnie z prawem przygotować uchwały. Rady Gminy Olsztyn podjęła uchwałę nr IX/127/20 z dnia 25 lutego 2020 roku w sprawie: przeprowadzenia z mieszkańcami Gminy Olsztyn konsultacji dotyczących wniosku o nadanie miejscowości Olsztyn statusu miasta. Uchwała ta jest niezgodnej z art. 5a ust. 1 i ust. 2 ustawy w związku z art. 7 Konstytucji oraz § 5 pkt 3 uchwały Rady Gminy Olsztyn Nr VII/44/2007 z dnia 11 czerwca 2007 roku w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami gminy Olsztyn.

Wojewoda unieważnił tę uchwałę.

Może zamiast walki o nieudostępnianie informacji publicznych, radca prawny urzędu weźmie się do pracy?

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Kolejna uchwała Rady Gminy Olsztyn została unieważniona przez Wojewodę!”

  1. Okasa pisze:

    BIORĄ KASE ZA PIERDZENIE W STOŁKI

  2. Agent 007 pisze:

    Najdroższa obsługa prawna w powiecie 100 tyś rocznie i takie buble wójt radnym podkłada. Brawo awans na burmistrza się należy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *