bezchmurnie
11°
niedziela
Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO. Tym razem ws. umów śmieciowych
20 grudnia 2019 r. | 12:56
3

Kolejny raz wygrałem z Wójtem Gminy Olsztyn przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Tym razem chodziło o nie udostępnienie przez Wójta wydatków gminy poniesionych na tzw. umowy śmieciowe. Wójt uznał, iż żądana przeze mnie informacja jest przetworzona. Byłem innego zdania, podobnie SKO w Częstochowie.

SKO uchyliło decyzję Wójta. Czekam teraz na udostępnienie wnioskowanych informacji.

Poniżej decyzja SKO w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO. Tym razem ws. umów śmieciowych”

 1. Jadwiga pisze:

  Czemu pan wójt panu nie da tych informacji?

  • Megi pisze:

   Bo ma cos do ukrycia, jeszcze jakis madry czlowiek przeczyta i gminie zrobi kuku?. Niektorzy wlodarze gmin czestochowskich uwazaja siebie za wybranca Boga celowo matacza bo nie ponosza ZADNEJ odpowiedzialnosci prawnej. Pensje wysokie otrzymuja, premie i nagrody z naszych podatkow sobie przyznaja. Medale, ordery itd… , jeszcze umowe o prace maja, a o innych dochodach nie wspomne. Na zlosc Redakcji robia dobrze wiedza, ze lamia prawo. Ale jaka to satysfakcja wrecz extaza ich uskrzydla ja sobie redaktor poczeka.

   • Tola pisze:

    Pan Wójt nie pokaże bo Nie! Jeszcze się okaże że te same osoby co mają umowy o prace to i są na zlecenie bo trzeba dodatkowo niektórych wynagrodzić ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *