zachmurzenie umiarkowane
15°
15°
poniedziałek
Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie. Czy tym razem udostępni listę wydatków?
04 lutego 2020 r. | 11:51
3

Wójt Gminy Olsztyn wciąż walczy, by nie udostępniać informacji publicznych. Radca Prawny robi co może, by tylko nie przekazać publicznych danych o publicznych wydatkach. Nawet, gdy decyzję Wójta uchyla Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Częstochowie.

Tak też było tym razem, a chodzi o rejestr faktur - wydatków gminy Olsztyn.

Co ukrywa Wójt? Mam nadzieję, że wkrótce się dowiemy.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie. Czy tym razem udostępni listę wydatków?”

 1. Git pisze:

  I jak tu włodarze maja lubić Pana redaktora? Pan węszy i wygrywa

  11
  2
 2. Co pisze:

  Co on ukrywa?

  5
  2
 3. Zdziwiony pisze:

  Pan Gąsiorski żąda ogromnej liczby informacji! Ponieważ nie określa czego konkretnie chce trzeba by wydrukować cały szczegółowy wykaz wydatków całej klasyfikacji budżetowej z jakiegoś ogromnego okresu czasu! Pół roku księgowań! Kilka, kilkanaście ryz papieru! Ponadto podawanie danych kontrahentów nie będzie naruszeniem po pierwsze RODO, po drugie ujawnianiem danych handlowych? Nie znam tych przepisów więc może się mylę, ale czytam, że wójt podał wykaz tych firm?

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *