słabe opady deszczu
poniedziałek
Komendant Komisariatu Policji w Olsztynie przeszedł na emeryturę
07 lutego 2022 r. | 10:54
0

Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Kiedrzyn podziękował policjantom, którzy z dniem dzisiejszym odeszli na emeryturę. Życząc powodzenia w życiu osobistym, zdrowia i realizacji niespełnionych dotąd planów wręczył symboliczne podziękowania i kwiaty.

W Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie odbyło się dzisiaj pożegnanie odchodzących na emeryturę policjantów zajmujących kierownicze stanowiska w Olsztynie i w Blachowni. Mł. insp. Dariusz Kiedrzyn - Komendant Miejski Policji w Częstochowie podziękował za wieloletnią służbę i zaangażowanie podkom. Lucjanowi Tymlowi i asp. szt. Zbigniewowi Olszewskiemu oraz życzył im zdrowia, odpoczynku, a także realizacji pasji i wszelkiej pomyślności.

Podkom. Lucjan Tymel początkowo pełnił służbę w prewencji w komisariacie III w Bytomiu. Od 1 lipca 2007 roku zajmował się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w katowickiej komendzie wojewódzkiej. W lipcu 2021 roku awansował na zastępcę Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komisariacie VI Policji w Częstochowie. Od 1 listopada 2021 roku kierował komisariatem w Olsztynie.

Asp. szt. Zbigniew Olszewski swoją karierę rozpoczął od służby w częstochowskim pododdziale prewencji. Od marca 2003 roku zajmował się wykrywaniem i zwalczaniem przestępstw kryminalnych w komisariacie I w Częstochowie. 7 lat później zaczął służbę w częstochowskim wydziale ds. zwalczania przestępstw gospodarczych, a od sierpnia 2017 roku pełnił obowiązki kierownika ogniwa prewencji w Blachowni. W kwietniu 2020 roku zostały mu powierzone obowiązki zastępcy komendanta w tej jednostce. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *