pochmurnie
13°
czwartek
Komunikat w sprawie OZE dla mieszkańców gminy Olsztyn
25 lutego 2022 r. | 12:42
1

Miasto i Gmina Olsztyn, jako lider projektu pn. „Zielona Jura – wzrost wykorzystania energii w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona” dotyczącego odnawialnych źródeł energii, rozpoczyna realizację kolejnego etapu projektu. W najbliższym czasie będziemy podpisywać umowy na dofinansowanie z każdym Mieszkańcem, który zakwalifikował się do projektu.

Podpisywanie umów rozpocznie się w marcu, a o ich terminie każdy z Mieszkańców zostanie zawiadomiony telefonicznie. Już teraz można zapoznać się z wzorem umowy na każdy rodzaj instalacji, który jest zamieszczony poniżej.

WAŻNE! Mieszkaniec NIE KUPUJE żadnej instalacji samodzielnie, jest to niedopuszczalne i podlegać będzie wykluczeniu z projektu. To Miasto i Gmina Olsztyn wybiera wykonawcę w postępowaniu przetargowym, wtedy też szczegółowo zostanie oszacowany wkład własny każdego mieszkańca.

Planowana rzeczowa realizacja projektu (montaż poszczególnych instalacji) rozpocznie się jesienią i potrwa do wiosny 2023 r.  /UMiG/

LOGO PDF Umowa z mieszkańcem fotowoltaika
LOGO PDF Umowa z mieszkańcem kocioł na pellet
LOGO PDF Umowa z mieszkańcem kolektory słoneczne
LOGO PDF Umowa z mieszkańcem pompa ciepła woda użytkowaJedna odpowiedź do “Komunikat w sprawie OZE dla mieszkańców gminy Olsztyn”

  1. eNCePence pisze:

    Ciekawe ilu dobrych znajomych Burmistrza i jego świty zakwalifikuje się do dotacji, a ilu pozostałych mieszkańców? Z tego co słyszałem wniosków jest więcej niż wolnych funduszy, a więc, uwaga! będzie losowanie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *