zachmurzenie umiarkowane
21°
19°
sobota
UMiG w Olsztynie
Kontenery – szatnie na boisku w Kusiętach
03 stycznia 2022 r. | 11:35
3

Dwa kontenery służące za szatnie o łącznej powierzchni ponad 30 mkw. stanęły na boisku w Kusiętach - poinformował Urząd Miasta i Gminy w Olsztynie.

Koszt zakupu kontenerów, przygotowania terenu oraz dokumentacji geodezyjnej sfinansowała Gmina Olsztyn – 52 tys. zł oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – 6165 zł.3 odpowiedzi na “Kontenery – szatnie na boisku w Kusiętach”

 1. jurajski_wonsz pisze:

  Drodzy parafianie,
  Kucharski w wywiadzie ze swoimi kolegami z Gazety Wyborczej (której redaktorej w oddziale Częstochowskim jest mąż pani wicewójt), rzuca projekt zmiany nazwy Olsztyna. Ciekawe, z iloma mieszkańcami to konsultował? Chodzi mi przede wszystkim o rodowitych Olsztyniaków, nie jego kolegów z kręgu biznesowo-towarzyskiego. Macie jakieś propozycje na nową nazwę Olsztyna???

 2. Mieszkaniec pisze:

  Dla mnie Olsztyn ma byc Olsztynem i koniec kropka w temacie. Kucharski może najwyzej sobie zmienic rybki w akwarium.
  Uważam ze jako rodowici mieszkańcy Olsztyna piwinnismy przeciwstawic sie chorym urojeniom tego lokalnego barona. A właściwie ktos zna jego pochodzenie ?

 3. Mieszkaniec pisze:

  Zatrzymajmy szerzącą się michnikowszczyzne w Olsztynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *