zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
piątek
fot. Wikipedia
Koronawirus w Urzędzie Gminy Olsztyn?
24 sierpnia 2020 r. | 10:57
4

Otrzymałem bardzo niepokojącą informację, że jeden z najbliższych współpracowników Wójta Tomasza Kucharskiego, pracownik urzędu "przywiózł z urlopu koronawirusa" (podpisana pomiędzy jego firmą a urzędem jest umowa współpracy). Według informacji przesłanej na naszą skrzynkę redakcyjną, osoba ta miała kontakt z pracownikami urzędu. Nie mam informacji, czy miała kontakt z samym wójtem i niektórymi radnymi. Nie wiem też, czy petenci mający kontakt z potencjalnie zakażonymi pracownikami urzędu, zostali o tym poinformowani.

Urząd ma dziś być zdezynfekowany.

Próbowałem potwierdzić te informacje u samego źródła, jednak wicewójt Małgorzata Haładyj miała inne obowiązki (telekonferencję) i nie mogła rozmawiać.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Koronawirus w Urzędzie Gminy Olsztyn?”

 1. Ciekawy pisze:

  Który to urzędas?

  14
  2
 2. O. pisze:

  Pani sekretarka z gminy i curunia jej opowiadały ostatnio w sklepie na caly glow jak to już bezpiecznie jest bo on zaraził sie niby na początku sierpnia. A wydało sie tydzien temu dopiero. to on tam siedział, zarażał, urząd sie mógł zarazić i ludzie, a wójt i wojtowa ukrywali wszystko!!!!!!!

 3. Joasia pisze:

  Prokurator!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *