zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
UG Olsztyn
Koronawirusowe mikołajki seniorów w Olsztynie
14 grudnia 2021 r. | 12:46
4

Bez odstępów covidowych, bez maseczek, bez żadnej obawy zakażeniem koronawirusem, seniorzy z Olsztyna zorganizowali spotkanie mikołajkowe w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

W spotkaniu uczestniczyło kilkudziesięciu seniorów z gminy Olsztyn.

Życzę zdrowia.

PAWEŁ GĄSIORSKI

UG Olsztyn

UG Olsztyn

UG Olsztyn

 4 odpowiedzi na “Koronawirusowe mikołajki seniorów w Olsztynie”

 1. śmiechu warte pisze:

  Brawo za czuwanie nad bezpieczeństwem anty Covid-owym dla “miśków” z Olsztyna. Teraz wartało by wszystkich ze zdjęć odnaleźć i nałożyć mandaty za nieprzestrzeganie obostrzeń, lista napewno się znajdzie.

  6
  3
 2. nicoletta_austriatczyk pisze:

  Przecież organizatorka jest uwieczniona na zdjęciu, więc ukaranie winnych będzie formalnością.
  Ja natomiast zastanawiam się nad dwoma rzeczami: jak w obliczu zagrożenia, jakie niesie dla starszych osób COVID, można tak lekceważyć sprawę. Półtora roku tłuczenia gębą w TV i nic, nic nie trafia do ludzi, szczególnie do “działaczek”. Ale jak widać PSLowskie głowy ciężko chłoną.
  Najgorsze, że jak teraz ktoś zachoruje ciężko, to pani powinna za to odpowiadać. Jak można być tak aroganckim i nieodpowiedzialnym!!!!
  A druga sprawa: brawo dla tego geniusza, który to jeszcze wrzucił na oficjalny sajt gminy.

  PS: Pani Beniu, obstawiła pani makowca dawnemu koledze Włodkowi Serafinowi??? On nadal w pasiaku, czy już puścili? 😀

  6
  2
 3. Janusz pisze:

  Z UM w Wsiochowie, wchodzę w kagańcu, czekam i stosuję się to pseudo restrykcji żeby złożyć deklaracje, za którą mogę dostać karę jak nie złożę, wychodząc widzę dwie biurwy wychodzące z wyjścia bocznego bez kagańców uradowane i śmieszkujące, po zjebaniu ich że nie mają kagańca miny im zrzedły i wyszły szybciutko, cieć nic nie zrobił i był nie przejęty ale ja kurna muszę kaganiec mieć, to są leniwe szmaty które są na naszym utrzymaniu a my się na to gunwo godzimy się…

 4. Janusz pisze:

  Z UM w Wsiochowie, wchodzę w kagańcu, czekam i stosuję się to pseudo restrykcji żeby złożyć deklaracje, za którą mogę dostać karę jak nie złożę, wychodząc widzę dwie biurwy wychodzące z wyjścia bocznego bez kagańców uradowane i śmieszkujące, po zjebaniu ich że nie mają kagańca miny im zrzedły i wyszły szybciutko, cieć nic nie zrobił i był nie przejęty ale ja kurna muszę kaganiec mieć, to są leniwe szmaty które są na naszym utrzymaniu a my się na to gunwo godzimy się….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *