zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
Brakuje ok. 340 tys. zł na energię elektryczną dla gminy Olsztyn
16 sierpnia 2022 r. | 12:27
5

Jest problem z zakup energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia przestrzeni publicznej i obiektów jednostek organizacyjnych Miasta i Gminy Olsztyn. W przetargu na sprzedaż gminie e egerii elektrycznej wystartowały dwie firmy. Na oświetlenie przestrzeni publicznej gmina chciała wydać 762 535,53 zł, a na zaopatrzenie w energię elektryczną obiektów gminy Olsztyn 139 981,91 zł.

Firma Entrade Sp. z o.o. na oświetlenie przestrzeni publicznej zaoferowała 1 295 161,98 zł i 237 758,43 zł jako jedyna na zaopatrzenie w energię elektryczną obiektów gminy Olsztyn. Natomiast firma PGE Obrót S.A. zaoferowała 1 003 453,48 zł za oświetlenie przestrzeni publicznej zaoferowała.

Przetarg powinien został unieważniony lub w przypadku dołożenia brakujących łącznie ok. 340 tys. zł, rozstrzygnięty w najbliższych dniach.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Brakuje ok. 340 tys. zł na energię elektryczną dla gminy Olsztyn”

 1. pffff pisze:

  Gmina na wymianie lamp ze zwykłych na LED-owe miała zaoszczędzić na kosztach dostawy energii elektrycznej? Coś nie poszło mimo takiego zachwalania się gminy z oszczędności jakie przyniesie INWESTYCJA w lampy typu LED? Kto teraz zapłaci za wymianę lamp i koszty energii? Naiwny elektrorat któremu co chwilę podnoszą podatki?

 2. EM pisze:

  Wystarczy zrezygnować z występu światowych gwiazd estrady .

 3. pffff pisze:

  Żeby to choć występowały w naszym Jurajskim Olsztynie takowe gwiazdy to człowiekowi nie było by żal pieniędzy wydanych z budżetu gminy.

  • EM pisze:

   Tylko mała poprawka . Olsztyn nie jest nasz . Został zagarnięty przez niewielką grupę cwaniaczków . Niestety przy naszej biernej postawie . Ciekawe ilu z nas zdaje sobie sprawę że są niewolnikami .Patrząc na aktywność społeczną jestem przekonany że nikt . Ja wiem ale co z tego .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *