zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
UMiG Olsztyn
Maja Krzysztoń w Parlamencie Europejskim
15 maja 2024 r. | 11:33
0

Maja Krzysztoń uczennica klasy 7 reprezentowała Szkołę Podstawową im. Jarosław Dąbrowskiego w Zrębicach oraz Miasto i Gminę Olsztyn w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Maja Krzysztoń zajęła drugie miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Żołnierze Wyklęci. Niezłomni Bohaterowie w kategorii szkół podstawowych. Maja uzyskała tytuł laureata i otrzymała nagrodę w postaci wyjazdu – wizyty studyjnej do Brukseli „Szlakiem Europy Ojczyzn i wartości”. Wycieczka była jedną z nagród dla laureatów konkursów historycznych, organizowanych i patronowanych przez Panią Europoseł Jadwigę Wiśniewską. /UMiG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *