słabe opady deszczu
poniedziałek
fot. MPK
MPK po gminie Olsztyn za 1,130 mln zł
04 lutego 2021 r. | 12:46
1

Wójt Tomasz Kucharski podpisał aneks do umowy pomiędzy Miastem Częstochowa a Gminą Olsztyn. Porozumienie dotyczy wydłużenia o rok czasu, do 31 grudnia 2021 roku współpracy w zakresie komunikacji miejskiej na terenie gminy Olsztyn.

Po gminie będą jeździły cztery linie MPK:

Linia Nr 57 - Trasa:
Częstochowa Estakada - aleja Wojska Polskiego – Bugajska – Olsztyn - Odrzykoń – Żwirki i Wigury – Częstochowa - aleja Wojska Polskiego - Estakada.

Linia Nr 58 - Trasa:
Częstochowa Estakada - aleja Wojska Polskiego – Bugajska – Olsztyn - Odrzykoń – Storczykowa – Żwirki i Wigury – plac Piłsudskiego – Mstowska – Kusięta – Olsztyn - Storczykowa – Odrzykoń – Częstochowa - Bugajska – aleja Wojska Polskiego - Estakada.

Linia Nr 59 - Trasa:
Częstochowa Estakada - aleja Wojska Polskiego – Bugajska – Olsztyn - Odrzykoń – Storczykowa – Kusięta – Olsztyn - Mstowska – plac Piłsudskiego – Żwirki i Wigury – Storczykowa – Odrzykoń – Częstochowa - Bugajska – aleja Wojska Polskiego - Estakada.

Linia Nr 67 - Trasa:
Częstochowa Estakada - aleja Wojska Polskiego – Bugajska – Olsztyn - Odrzykoń – Storczykowa – Żwirki i Wigury – pl. Piłsudskiego – Mstowska – Kusięta – Olsztyn - Odrzykoń – Skrajnica – Olsztyn - Żwirki i Wigury – plac Piłsudskiego – Kühna – Sokole Góry – Biskupice.

Ilość planowanych wozokilometrów na terenie Gminy Olsztyn wyniesie 203 179,40 wkm, za co gmina Olsztyn zapłaci 1 130 612,09 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “MPK po gminie Olsztyn za 1,130 mln zł”

  1. Ty im pisze:

    I bardzo dobrze ☺️

    6
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *