zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
piątek
Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najgorszy
13 grudnia 2020 r. | 13:24
2

1114 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Marek Romański. Najgorszy był Grzegorz Kotwa.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Olsztyn. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najgorszy”

 1. Mateusz_Kupiec pisze:

  Radny Marek w polityce człowiek to nie nowy,
  Od kilku lat można by rzec – radny etatowy.
  Jednak we wsi jego rodzinnej o nim się nie pamięta!
  Radnym musiał biedak zostać w dalekich Kusiętach!
  Jak tak dalej pójdzie to wyjedzie z kraju,
  I następnym razem radnym zostanie w Szanghaju!

 2. Elżbieta pisze:

  Czy czasem palmy pierwszeństwa w tej konkurencji nie powinien dzierżyć sam wójt?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *