zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Przemysław Gawron najlepszy
21 czerwca 2020 r. | 14:58
1

561 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Przemysław Gawron. Najgorszy był Wójt Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Olsztyn. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Przemysław Gawron najlepszy”

  1. czeżuk_1990 pisze:

    Paweł Celeban po raz kolejny odarty ze zwycięstwa. Nie wiem, kto i jak liczy te głosy w tym plebiscycie. Na Pawła ludzie głosują, bo dużo robi i wniósł od początku kadencji 25 przełomowych projektów, żaden radny czegoś takiego nie zrobił w całej Unii Europejskiej a nawet w całym Kosmosie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *