zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
fot. Wikipedia
Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego przez Wójta Gminy Olsztyn!
02 października 2020 r. | 10:55
7

Prokuratura Rejonowa w Częstochowie prowadzi śledztwo w sprawie złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego w zakresie posiadania nieruchomości przez Wójta Gminy Olsztyn. Chodzi o przestępstwo z art. 233 § 6 kodeksu karnego. Przestępstwo to jest zagrożone kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Dwa tygodnie po rozpoczęciu śledztwa przez Prokuraturę, na BIP Urzędu Gminy Olsztyn pojawiła się korekta do oświadczeń majątkowych Wójta za lata 2016-2019. Zwróciłem się w tej sprawie do Wójta z prośbą o komentarz. Niestety, Wójt nie chciał skomentować całej sytuacji.

Do sprawy z pewnością wrócimy.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego przez Wójta Gminy Olsztyn!”

 1. nie do wiary pisze:

  Kucharski twierdzi że kupił 23 000 m2 za 70 000 zł? Od kogo?

  24
  3
 2. Marian pisze:

  Jak się zapisze do ,,odpowiedniej” partii to ma dupochron….

  6
  4
 3. Nowy pisze:

  Kupił sobie pola A przekształci sam sobie na działki ? oświadczenia wszystkich na tej stronie to śmiech na sali ? jedni biedni nic nie mają inni tereny większe niż powiat A inni prowadzą działalność i wydają decyzję administracyjne – tylko pytanie czy wolno?

  15
 4. jaś pisze:

  zapomniał wykazać w oświadczeniu ale nie zapomniał się dorobić?

  16
  1
 5. Robert pisze:

  Śmiech na sali sali ,,zapomniał” człowiek z tak ogromnym kredytem zaufania przez wyborców, przecież to jest jawna kpina z nas i prywata. Ja się zastanawiam czego jeszcze nie wiemy. Mieszkańcy zastanówcie się kto was reprezentuje.

 6. Mieszkaniec pisze:

  Po takim czasie wszyscy myślą że są bezkarni. A tu zonk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *