zachmurzenie duże
16°
15°
poniedziałek
fot. UG Mstów
Tomasz Kucharski w Zarządzie PPJ
02 października 2019 r. | 12:14
0

W Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Zebranie Członków Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury”. Do Zarządu tego stowarzyszenia został wybrany Wójt Tomasz Kucharski.

Nowym Prezesem został Jerzy Motłoch, który zastąpił Halinę Palarz.

Nowy Zarząd PPJ:
Jerzy Motłoch - Prezes, Robert Deska - Wiceprezes, Małgorzata Grabowska - Wiceprezes, Zofia Kasznia – Skarbnik, Adam Zaczkowski - Sekretarz, Bożena Kolasa - członek, Władysław Jaworski - członek, Tomasz Kucharski - członek, Klemens Podlejski - członek.

Nowy skład Komisji Rewizyjnej:
Ireneusz Bartkowiak, Gmina i Miasto Koziegłowy - reprezentowana przez Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy, Marianna Dziura, Bogusław Gawron, Gmina Niegowa - reprezentowana przez Wójta, Gminny Ludowy Klub Sportowy „SOKÓŁ” - reprezentowany przez Prezesa Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „SOKÓŁ”, Porajskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu - reprezentowane przez Wiceprezesa Porajskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu, Robert Skalski, Alfred Sojka.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *