bezchmurnie
22°
21°
sobota
UG Olsztyn
Zmiany w rozkładzie jazdy MPK i komunikacji gminnej
13 stycznia 2023 r. | 13:49
1

Od 16.01.2023 r. (poniedziałek), z uwagi na ferie, zimowe będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy MPK oraz bezpłatnej komunikacji gminnej. Prosimy o sprawdzenie rozkładu jazdy przed planowaną podróżą. Rozkład feryjny MPK oznaczony jest kolorem niebieskim, natomiast rozkład bezpłatnej komunikacji gminnej kolorem zielonym.
Zmiany będą obowiązywać w dni robocze (z wyłączeniem sobót i niedziel) od 16.01.2023 r. do 27.01.2023 r.

Rozkłady pod linkiem: TUTAJ.

UMiGJedna odpowiedź do “Zmiany w rozkładzie jazdy MPK i komunikacji gminnej”

  1. wieśka90210 pisze:

    Pewien starszy mieszkaniec Olsztyna poruszający się fiatem uno, kradnie drewno w Przymiłowicach. Widać go z ul. Kielnickiej, stary dziad na niczym mu widać nie zależy. Czy można to jakoś zgłosić radnym, żeby powiadomili policję?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *