zachmurzenie duże
piątek
gov.pl
Znamy składy osobowe komisji wyborczych w gminie Olsztyn
18 czerwca 2020 r. | 10:52
1

Komisarz Wyborczy w Częstochowie wydał postanowienie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

Udało się zebrać wszystkie komisje.

Skład komisji w gminie Olsztyn znajdziecie poniżej:

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa w Biskupicach, Biskupice ul. Szkolna 4, 42-256 Olsztyn:
1. Sylwia Koziara, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Olsztyn
2. Weronika Monika Orlikowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Olsztyn
3. Marcel Dominik Strąk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Biskupice
4. Dariusz Jerzy Szewczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biskupice
5. Małgorzata Mariola Wiśniewska-Cabała, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Częstochowa
6. Anna Zemła, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Biskupice
7. Izabela Sylwia Żuberek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Olsztyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa w Kusiętach, Kusięta 208, 42-256 Olsztyn:
1. Ilona Biskup, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Przymiłowice
2. Kacper Biskup, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Przymiłowice
3. Marta Anna Duras, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Częstochowa
4. Bernard Górecki, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Olsztyn
5. Barbara Grażyna Haber, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Zagórze
6. Monika Dorota Kita, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Olsztyn
7. Dawid Szymon Malczewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Olsztyn
8. Anna Maria Sitak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Kusięta
9. Dariusz Krzysztof Szerniewicz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Olsztyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Urząd Gminy Olsztyn, Pl. Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn:
1. Kacper Waldemar Czesny, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Janów
2. Daniel Piotr Kapica, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Bukowno
3. Andrzej Roman Miszczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Piasek
4. Małgorzata Anna Miszczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Piasek
5. Barbara Cecylia Nowak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Srocko
6. Anna Pala, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Olsztyn
7. Beata Agnieszka Sadowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA TANAJNO, zam. Dąbrowa Górnicza
8. Paweł Andrzej Żyła, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Piasek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa w Turowie, Turów ul. Szkolna 12, 42-256 Olsztyn:
1. Maria Jadwiga Bukowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Turów
2. Małgorzata Elżbieta Chaładus, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Bukowno
3. Michał Adam Jambor, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Turów
4. Iwona Kozińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Biskupice
5. Przemysław Piotr Miszta, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Biskupice
6. Dagmara Małgorzata Sikora, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Turów
7. Teresa Stanisława Tomalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Olsztyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa w Zrębicach, Zrębice ul. Główna 143, 42-256 Olsztyn:
1. Tomasz Krzysztof Gajda, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Częstochowa
2. Bożena Maria Haber, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Olsztyn
3. Klaudia Dominika Koziara, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Olsztyn
4. Dawid Konrad Koziński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Biskupice
5. Mateusz Piotr Michalik, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Krasawa
6. Sławomir Piotr Michalik, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Krasawa
7. Aleksander Szymon Mszyca, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Turów
8. Adrian Marek Staroniek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA TANAJNO, zam. Częstochowa
9. Roksana Urszula Trąbska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Krasawa

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Świetlica Środowiskowa w Przymiłowicach, Przymiłowice ul. Zamkowa 118, 42-256 Olsztyn:
1. Renata Zofia Dziurkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Piasek
2. Olga Izabela Haber, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Olsztyn
3. Gabriela Marianna Klimek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kusięta
4. Jerzy Pala, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Krasawa
5. Klaudia Ewa Pala, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Olsztyn
6. Marcin Wiesław Sikora, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Zagórze
7. Bartłomiej Mikołaj Witkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA TANAJNO, zam. Olsztyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Dom Pomocy Społecznej, Turów ul. Joachimowska 85, 42-256 Olsztyn:
1. Marta Magdalena Barszcz, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Złoty Potok
2. Anna Będkowska, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Turów
3. Halina Irena Bugaj, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Turów
4. Iwona Beata Całus, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Turów
5. Justyna Anna Szewczyk, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Turów

PAWEŁ GĄSIORSKI



Jedna odpowiedź do “Znamy składy osobowe komisji wyborczych w gminie Olsztyn”

  1. Małgorzata pisze:

    Na listach sa nazwiska pracowników UG Olsztyn. Pani Bożena, Olga Haber, matka i córka urzędniczki. Prosze wytłumaczyc dlaczego angażują się panie politycznie otwarcie w Komitet Bosaka. To konflikt interesow. Pismo z pytaniem pisze w poniedzialek do Wojt Gm. Olsztyn i odpowiednich służb czy pracownicy samorządowi moga dzialac politycznie, pracowac przy organizacji wyborow i jeszcze zasiadac w komisji. To juz przesada!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.