zachmurzenie duże
24°
21°
sobota
Małe zainteresowanie konsultacjami dotyczącymi nadania Olsztynowi statusu miasta
18 stycznia 2021 r. | 12:51
8

Małe zainteresowanie konsultacjami społecznymi w sprawie ankiet dotyczących nadania miejscowości Olsztyn statusu miasta, zostały przedłużone do 12 lutego 2021 roku.

Olsztyn chce być miastem, a Tomasz Kucharski burmistrzem. Czy mu się uda? Będzie ciężko, bez wsparcia mieszkańców.

Udział w konsultacjach jest bezpłatny, możecie w nich wziąć za pośrednictwem poczty tradycyjnej, elektronicznej lub ePUAPu. Dokumenty odnośnie konsultacji dostępne są na stronie urzędu.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Małe zainteresowanie konsultacjami dotyczącymi nadania Olsztynowi statusu miasta”

 1. malgorzata_kupiec pisze:

  Ze śmieciami i odśnieżaniem nie potrafią sobie dać rady, ale nadanie praw miejskich to jak widze priorytet. Do bzdur to zawsze pierwsi ludzie pana Wójta.

  85
  3
 2. jaś pisze:

  Może wójt Kucharski przedstawi o jakie dotacje będzie się starał po zaspokojeniu żądzy zostania burmistrzem a o które nie może się starać obecnie. Niech uświadomi mieszkańcom, że stracą możliwość ubiegania się o dotacje np. o dotacje do agroturystyki i wiele innych dotacji. Agroturystyka jest źródłem dochodu wielu mieszkańców, czy wójt Kucharski chce te rodziny pozbawić dochodu?

  71
  3
 3. Mieszkaniec pisze:

  Popieram wojt pisze same superlatywy jeśli będziemy miastem a co z liczną grupa ludzi którzy mają agroturystyke. Może ktoś wreszcie z tych osób zacznie zbierać głosy bo inaczej padnie agroturystyka w Olsztynie. Już nie raz była opcja żeby być miastem i mieszkańcy byli za każdym razem za nie ale widać że wójt nadal nie ustępuje i zdanie mieszkańcy się nie liczy ,pozatym podatki które są w mieście będą i u nas bo o nich decyduje rada gminy a wiemy już od dawna że wszyscy jednogłośnie głosują co wójt chce .

  213
  3
 4. Krzysztof pisze:

  Zaznaczmy, że to nie OLSZTYN chce być miastem, tylko WÓJT chce, żeby Olsztyn był miastem.
  Na szczęście, wójt nie jest Olsztynem.

  Jeżeli chce startować na burmistrza, to niech się przeprowadzi do Częstochowy i nie robi z Olsztyna miasta.

  92
  2
 5. Adam pisze:

  ciekawe ile my mieszkancy za to zaplacimy… dopiero co byla nieludzka podwyzka smieci, juz chcecie dac nam druga?

  80
  2
 6. Mieszkaniec wsi Olsztyn pisze:

  Nie chcemy żeby Olsztyn był miastem.

  411
  2
 7. Ela pisze:

  Olsztyn jest wsią od lat i niech tak pozostanie. Podniesione opłaty podatki itp..bedac miastem to tylko kwestia czasu..Wojt obiecuję nam teraz że tak nie będzie ale jak można w to wierzyć patrząc na podniesienie opłat za śmierci a przecież przechodząc do innej firmy śmieciowej zapewniał że podwyżki nie będzie a jest. Nic nie zyskamy jako mieszkańcy a stracić możemy dużo. Jeśli ktoś się zgadza proponuje poroznosic naszym dziadkom babcia i osoba którzy nie mają możliwości korzystania z internetu i są nie świadomi że można głosować zapewne mają takie same zdanie jak ja i również chcą zostać wsią bo to w niczym nie przeszkadza

  13
  2
 8. malgorzata_kupiec pisze:

  Ogólnie jako mieszkankę denerwuje, wkurza i żenuje fakt, że ani Kucharski ani radni nie wsłuchują się w potrzeby mieszkańców i żyją w swoim wyimaginowanym świecie promocji, festiwali i klepania frazesów, tworząc kółeczko wzajemnej adoracji (wyrwała się z tego Pani Lubasińska). Oni zapomnieli kto i po co ich wybrał. Najwyższe podatki w regionie, blamaż ze śmieciami, nieprzejezdne drogi po nie tak wielkich opadach śniegu to tylko czubek góry lodowej. A oni baloniki, festiwal wina i tworzenie miasta.

  14
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *